WAC TOJA POWRACA DO STAREJ STYLÓWKI. WAC TOJA – FIVE

fot. Mikołaj Bujak @mixone_

W środę miała miejsce premiera najnowszego albumu Wac Toja “FIVE”. Składający się z 10 utworów krążek do powrót do klimatu znanego z legendarnych mixtape’ów artysty takich jak Mish Mash V2 i MiDDLE FiNGER.

Posłuchaj albumu FIVE na serwisach streamingowych

https://FnD.lnk.to/WacTojaFIVE

Zamów płytę w wersji fizycznej

https://shop.freshndope.net/five

Po albumach OSTRY SOS i PLASMA, Wac Toja wraca z bangerowym materiałem. FIVE brzmieniowo nawiązuje do legendarnych już Mish Mash V2 i MiDDLE FiNGER. Na płycie słychać brudny klimat znany z pierwszych wydawnictw, które zapewniły artyście przepustkę do mainstreamu. FIVE podobnie jak TURBOBOOST jest płytą złożoną z samych bangerów. Krążek tworzą starannie wyselekcjonowanych utwory stworzone przez Wac Toja na przestrzeni ostatnich miesięcy. Na płycie FIVE po raz pierwszy w swojej karierze artysta porusza kwestie społeczne i polityczne.

Zobacz klip do utworu NIU NIU

Album promuje singiel “NIU NIU”, który od dwóch dni znajduje się na 15. pozycji na karcie na czasie. Dzisiaj artysta pojawił się na okładce playlisty Trap Strefa na Spotify oraz na jej najwyższej pozycji. Klip stworzony do tego utworu powstał w zaledwie kilkanaście godzin, a jego autorem jest moher. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

POPULARNE

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Będziemy cię informować o najważniejszych wpisach, teledyskach i premierach płyt.

Wysyłając formularz zezwalasz na otrzymywanie promocyjnyhc treści od serwisu Rapowo.pl Możesz się wypisać w każdej chwili z Newsletter'a