„UCAŁUJ BOXDELA W RĘKĘ, BO GDYBY NIE ON, NIE MIAŁBYŚ CO DO GARNKA WŁOŻYĆ” – KŁÓTNIA FILIPKA Z BEDOESEM

fot.  @xgriszkax @anitaliia

16 września 2021 roku odbył się f2f pomiędzy Filipkiem a Amadeuszem. Podczas tego formatu widzowie mogą dzwonić do studia i zadawać pytania zawodnikom. Tym razem Boxdel zaproponował, aby zadzwonić do Bedoesa i wyjaśnić konflikt między raperami.

Konflikt między raperami trwa od dłuższego czasu i co jakiś czas jest roztrząsany. Myślę, że wielu z nas pamięta kultowy już beef pomiędzy dwoma Panami, który według wielu wygrał właśnie Filipek.

Podczas face 2 face, jeden z widzów zadzwonił do studia, poruszając temat Bedoesa. Filipek z początku zaproponował walkę z reprezentantem SBM Label lub z jednym z jego przydupasów — ekipa 2115. Wspomniane zostały również bezpośrednie konfrontacje raperów.

Po tych słowach dostaliśmy telefon od Bedoesa — no i zrobiło się gorąco. Borys od razu odbił piłeczkę do słynnej solówki, mówiąc przy tym, że Filipek się obsrał, a z krzaków wyskoczył jego ”przydupas” — Guzior. Były freestylowiec pamięta to zgoła inaczej.

Następnie Bedi zaczął oceniać Filipa pod katem liczb, jakie generuje w internecie i stwierdził, że jego kariera zatrzymała się przy okazji wspomnianego beefu. Raper powiedział równie, że gdyby nie Boxdel to ten nie miałby co do garnka włożyć.

Później wynikł niepotrzebny konflikt na tle ideologicznym, który opierał się o nieporozumienia i złą interpretację.

Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, poleciało bardzo dużo nieprzyjemnych słów.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy