„Słodki Zapach” od Majora SPZ

Na YouTube pojawił się klip do nowego kawałka Majora SPZ pt. „Słodki Zapach”. Za bit odpowiada niezawodny Worek, a teledysk to robota Filopa. Singiel promuje nadchodzącą płytę rapera „Na Farta”, której premiera przypadnie jeszcze na końcówkę tego roku.

Czekacie na nowy album Majora SPZ?

ZOBACZ TAKŻE: „NIC” ZNIKĄD SIĘ NIE BIERZE – RECENZJA PONADCZASOWEGO SOKOŁA

Major SPZ – „Słodki Zapach”

„Na Farta” bo tak nazywa się nowy album Majora SPZ, to bezkompromisowy skrojony na miarę materiał. Perełka w dyskografii artysty. Przekaz, brzmienie i teksty na najwyższym poziomie.

W wydaniu PRE-orderowy znajduje się 12 numerów plus 2 bonusowe tracki, druga płyta CD z wersją instrumentalną albumu, książeczka z tekstami i zdjęciami z klipów, dwustronne wlepki i banknot jednodolarowy którego Major dorzuca na farta. Mocne grono producenckie to miedzy innymi Matheo, Worek, clearmind, Sergiusz, Rutkovsky, Newlight$, Ślimak, Franky, Dj Decks, Sir Mich wprowadza album na jeszcze wyższy poziom.

Za brzmienie albumu odpowiada Shimz a mix/master został zrobiony na wysokiej jakości sprzęcie. Teledyski do singli, szata graficzna i okładka albumu to dzieło Filopa. Nakład limitowany 2000 sztuk. Data premiery 15 Grudnia. Wydanie PRE-orderowe można zamawiać do 12 Grudnia na PREORDER.PL

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: FEST FESTIVAL OGŁOSIŁ PIERWSZYCH ARTYSTÓW — WŚRÓD NICH YOUNG LEAN I YOUNG LEOSIA

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy