RUSKIEFAJKI prezentuje singiel „GEJSZA” i zapowiada album

RUSKIEFAJKI, czyli objawienie polskiej sceny rapowej! Artystka prezentuje singiel „GEJSZA” i zapowiada debiutancki album.

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. RUSKIEFAJKI zapowiada swój pierwszy album.

„GEJSZA” to tytuł zarówno nowego singla RUSKIEFAJKI, jak i pierwszego albumu wokalistki. Na hhsklep.pl wystartował pre-order płyty. Nowy singiel to utwór przepełniony tajemnicą, zapowiadający mroczny klimat i atmosferę płyty. Wraz z „GEJSZĄ” nadejdzie rewolucja, oczyszczenie, a także masa niespodzianek.

ZOBACZ TAKŻE: ZUI: „JEDNĄ RĘKĄ ROBIĘ LASKĘ, DRUGĄ PODPISUJĘ DEAL”

RUSKIEFAJKI to objawienie ostatnich miesięcy na polskiej scenie rapowej i popowej. Pojawiła się jakby znikąd, nagrywając w maju zeszłego roku oszałamiający #Hotl16Challenge2, i z miejsca zdobyła ogromną popularność. Fani pokochali wokalistkę za wspaniały głos, oryginalny styl, silną osobowość i niesamowitą charyzmę. Jej piosenki i teledyski uwodzą zmysłowością i chwytają za serce opowiadanymi historiami.

W kolejnych miesiącach można było usłyszeć RUSKIEFAJKI na singlach różnych wykonawców, m.in. Majora SPZ, Kartky’ego, PIT-a, Zarzyckiego, Wyszyńskiego i Śliwy. Każdy z tych kawałków stał się wielkim hitem. 

Podobnie było z debiutanckim solowym singlem RUSKIEFAJKI, zatytułowanym „Szatan kazał tańczyć”. Utwór wydany w sierpniu 2020 uzyskał ponad 7 milionów odtworzeń na YouTube. Sukcesami były również dopełniający singlowego dyptyku „Bóg kazał przestać” (prawie 4 mln odtworzeń) z czerwca tego roku, „Bajeczka” (prawie 3 mln odtworzeń) z września oraz „Romance” (feat. Floral Bugs) z października.

Już niebawem poznamy szczegóły dotyczące debiutanckiego albumu wokalistki. Na razie na stronie hhsklep.pl wystartowała przedsprzedaż płyty, na którą nie trzeba będzie długo czekać.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy