Raperzy z Nottingham powracają

fot. materiały prasowe

Nominowany do nagrody BRIT raperski duet Young T & Bugsey powraca z wybuchowym nowym singlem i teledyskiem „Big Bidness”.

Singiel „Big Bidness” jest napędzany przez kuszący beat P2J (Tion Wayne, Wizkid, Snoh Aalegra) i towarzyszące mu charakterystyczne wokale. To właśnie ta muzyczna zręczność Young T & Bugsey przyniosła im pieczęć aprobaty w całej Wielkiej Brytanii i poza nią.

W wyreżyserowanej przez KLDVR oprawie wizualnej artyści dają występ w środku fabuły inspirowanej filmami akcji z lat osiemdziesiątych. Jest to filmowy klip, w którym duet sparuje w tę i z powrotem z niepowtarzalnym dźwiękiem i niezaprzeczalnym wyczuciem mody.

„Big Bidness” pojawia się po lipcowej „Prada Bae”, która do tej pory zgromadziła ponad pół miliona wyświetleń na YouTube. Tutaj duet z Nottingham zapewnia kolejny uderzający utwór, dodając go do listy decydujących singli i momentów ostatniego roku, w tym trzech nominacji do nagrody BRIT i gwiezdnego występu na tegorocznej ceremonii u boku Headie One.

Usytuowani poza Londynem, Young T & Bugsey poznali się w wieku 15 lat podczas pracy w KFC. Podążając mniej uczęszczaną ścieżką do sukcesu, duet rzadko schodzi z centrum uwagi. Singiel duetu „Ay Caramba” został ich pierwszym singlem z Top 40, w konsekwencji czego stali się pierwszym zespołem z Nottingham, który zdobył platynowy singiel.

W zeszłym roku ukazał się mixtape „Plead The 5th” – to imponujący debiut, który może pochwalić się ponad 950 milionami streamów na całym świecie. Składanka jest domem dla przebojowych singli „Strike a Pose” z udziałem rapera z Manchesteru Aitcha oraz „Don’t Rush” we współpracy z Headie One. „Don’t Rush” szybko stał się globalnym hitem i nieuniknioną ścieżką dźwiękową 2020 roku, osiągając jeden z najbardziej ekscytujących viralowych momentów spośród Brytyjskich artystów.

Young T & Bugsey osiągnęli jeszcze większe wyżyny, kiedy zostali nominowani do dwóch nagród BET i zostali pierwszym brytyjskim duetem rapowym, który trafił na amerykańską listę Hot 100 Billboard. Ich muzyka jest okrzyknięta brzmieniem bez granic. Obok tego duetu nie da się przejść obojętnie.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy