Problemy członka Teamu X — nieodpowiednie wiadomości wysyłane do swoich fanek wyszły na światło dzienne

Parę dni temu youtuber Konopskyy wrzucił film na temat członka Teamu XLeksia. W swoim filmie pokazał niesmaczne i obrzydliwe wiadomości wysyłane przez członka ekipy. Jedna z dziewczyn miała mieć tylko 14 lat, co jak się później okazało nie było prawdą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: RAPERZY NA EMERYTURZE I OD ŚWIĘTA — CO JAK NIE RAP?

https://www.youtube.com/watch?v=vdLv_ELLVz8&t=124s

Afera wokół Leksia zaczęła się parę dni temu i angażuje się w nią coraz więcej osób. Konopskyy w swoim filmie pokazuje screeny z prywatnych, większości obrzydliwych wiadomości z fankami. Niektóre z nich zawierały dość widoczne podteksty seksualne. Nie obyło się nawet bez bardziej ”intymnych” zdjęć. Jedna z dziewczyn miała mieć zaledwie 14 lat, jednak Sylwester Wardęga skontaktował się z poszkodowaną dziewczyną. Okazało się, że w momencie pisania z członkiem Teamu X miała już 15 lat, co w przypadku prawa jest dość znaczące.

Leksiu na swoim instagramie opublikował przeprosiny i wspomniał, że sprawą zajmują się już jego prawnicy. Podkreślał również, że nie zdawał sobie sprawy z wieku dziewczyny. Youtuber, który nagłośnił całą sprawę ma w planach opublikowanie drugiej części filmu.

fot. kadr z klipu ”1998”

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy