Premiera albumu Kosy i podwodny teledysk z Kukonem

fot. materiały prasowe

Solowy album Kosy „Organiczne Związki Liryczne” już dostępny. W dniu premiery krążka na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się teledysk „Sople” z gościnnym udziałem Kukona. Klip w całości został nakręcony pod wodą.

„Organiczne Związki Liryczne” to pierwsze solowe wydawnictwo Kosy, krakowskiego rapera i producenta. Album jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego świata. Płytę promuje emocjonalny singiel „Sople”, w którym gościnnie pojawia się Kukon, a w chórkach – młoda, utalentowana wokalistka Paulina Talarska znana jako Linda.

Za muzykę na albumie „Organiczne Związki Liryczne” w dużej mierze odpowiada sam Kosa wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact. Wokalistę gościnnie wspomogli również pierwszoligowi raperzy: Jan-Rapowanie i Kukon. Swojego anielskiego głosu użyczyła Paulina Talarska aka Linda, którą usłyszycie w utworze “Flara”, oraz wszystkich chórkach na albumie. 
Album w całości dostępny jest na wszystkich platformach cyfrowych. Wersję fizyczną krążka możecie zamówić w sklepie internetowym QueShop.pl

Kosa „Organiczne Związki Liryczne”
1. Organiczne Związki Liryczne
2. Sople ft. Kukon
3. Oktan
4. Etanol i Kortyzol ft. Jan-Rapowanie
5. Detergent
6. Kapsaicyna
7. Tlen
8. Flara ft. Linda
9. Dopamina

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy