Po Kabe czas na Bonsona – nowy track z projektu Ghetto Cognac

fot. moher

Na kanale Ghetto Cognac pojawił się nowy klip. Tym razem w akcji wziął udział reprezentant Szczecina – Bonson. Razem z Carterem stworzył on utwór “Po Co Mi Ten Tytuł”, do którego klip stworzył niezawodny moher. 

“Po Co Mi Ten Tytuł” to drugi utwór z akcji Ghetto Cognac. Po świetnym odbiorze utworu Kabe “Każdy Dzień” na kanale pojawił się Bonson. Klip został stworzony w jego rodzinnym mieście – Szczecinie, a utwór opowiada o drodze i rozterkach życiowych polskiego rapera. 

Nie bez powodu kolejnym uczestnikiem akcji jest właśnie Bonson. To osoba, która na polskiej scenie jest już od prawie kilkunastu lat. Znany jest on z ciężkiej i emocjonalnej nawijki, a jego kooperacje jak ta z Soulpete’m albo Laikike1 w pewnych kręgach są uważane za legendarne. Był on oczywistym wyborem, który w Ghetto Cognac musiał się znaleźć.

Ghetto Cognac to cykl, który gości różnych artystów z całego świata. Każdy z nich prezentuje swoje okolice, miejsce z którym się utożsamia. Całość ograna jest w stylistyce ulicznej z najwyższej jakości muzyką.

Ghetto w nazwie reprezentuje prostolinijność i nieskomplikowaność opakowania (klipu),

natomiast Cognac stoi za ekskluzywnością i wysokim poziomem esencji projektu – muzyki.

Felietony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Felietony