Nizioł, Dawid Obserwator i Kaczy Proceder łączą siły w singlu „Na serio”

Na kanale Prima Sort pojawił się klip do kawałka „Na serio”, w którym swoje siły połączyli Nizioł, Dawid Obserwator i Kaczy Proceder. Bit wyprodukował 4Money. Klip pochodzi z nadchodzącej płyty „Rap Najlepszej Marki III”.

Potężne uliczne uderzenie w ramach projektu „Rap Najlepszej Marki III”! Sprawdźcie koniecznie singiel Nizioła, Dawida Obserwatora oraz Kaczego Proceder „Na serio”! Za produkcję numeru odpowiada 4Money. Pamiętajcie o możliwości zamówienia limitowanej wersji preorderowej nadchodzącego wydawnictwa pod linkiem: https://preorder.pl/muzyka/polska/rap-najlepszej-marki

“Rap Najlepszej Marki III” – kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne – będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy