Nitro krytykuje Marcina Matczaka? „Jak wychować rapera? Bezradnik” na języku youtubera

fot. @thenitrozyniak

Po udanych sukcesach swojego syna Marcin Matczak nie mógł pozostać za kurtyną i bezczynnie przyglądać się temu, co dzieje się wokół jego nazwiska.

Znany prawnik zebrał w sobie siły i postanowił napisać książkę – „Jak wychować rapera? Bezradnik”. Najpierw ojciec Maty znalazł się pod ostrzem Szczepana Twardocha i Gazety Wyborczej, a teraz swoje pięć groszy dorzuca Nitro. Podczas jednego ze swoich stremów youtuber postanowił wypowiedzieć się na temat książki taty młodego Matczaka jednocześnie odnosząc się do Sentino i jego sytuacji z „przyjętym” niepojawieniem się na najnowszej płycie Maty.

„Z jednej strony brzmi to śmiesznie jak twój stary pisze książkę „Jak wychować rapera?”, no ku*wa. Ja nie czytałem tej książki, być może tytuł jest mylny. Nie wiem o czym jest ta książka, być może jest o tym jak wspierać swoje dziecko. Nieważne czy jesteś, ku*wa, prawnikiem, lekarzem. Wspierać dziecko w takich nawet niezbyt dostojnych profesjach jakim jest bycie raperem i przeklinanie na scenie.” – wypowiada się youtuber.

„Z drugiej strony rozumiem wyśmianie tytułu przez Sentino, no bo jak chcesz, ku*wa, napisać książkę „Jak wychować rapera?”, no co to ku*wa jest? (…) Moim zdaniem ten ziomek ma parcie na szkło, ale to tyle. Bo tego ziomka, ku*wa, nikt nie znał zanim Mata nie był znany” – komentuje Nitro nawiązując do Sentino.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy