„My wnosimy wysoką wartość, a ty płytką rozrywkę” – Grande odpowiada Kacprowi HTA

Freak Fight

Grande Conncection wypuścił niedawno ponad 30-minutowy film, w którym komentował karierę Kacpra HTA. Raper w swoim filmie odpowiedział na ”zarzuty” Grande. Teraz youtuber wypuścił siedmio-stronnicowe oświadczenie, w którym odpowiada raperowi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MATA SPRZEDAJE BLUZY, ICH CENA POWALA I OD RAZU JĄ TŁUMACZY

W najnowszym odcinku Grande wziął na tapet byłego członka Ganji Maffji – Kacpra HTA. W ponad 30-minutowym odcinku Grande wytknął raperowi hipokryzję, demoralizowanie młodzieży przez podejście do marihuany, czy pozerstwo. Youtuber z rozgoryczeniem wypowiedział się również o wspieraniu Dawidziora, który przebywa aktualnie w więzieniu.

Kacper HTA odniósł się praktycznie do argumentów Grande, a jego wypowiedź lekko różni się od tych, które prezentowali koledzy z branży, kiedy to oni byli a celowniku youtubera. Raper odpowiedział naprawdę sensownymi argumentami, a sama wypowiedź jest dobrze przygotowana.

Odpowiedź Grande

Grande na swoim kanale w zakładce ”społeczność” zamieścił następującą odpowiedź w formie pisemnej:

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ PIERWSZA)

Odpowiedź nagram jak będę w przyszłości ujawniał ich znajomków, którym pisałem teksty i omówimy dok jego hipokryzje. A teraz tak na szybko.

Wrzucasz film oparty na niedomówieniach i powtarzalnych słowach nie mających sensownego podparcia. Nie odnosisz się do ponad połowy zarzutów, nie podajesz dowodów tylko mówisz co myślisz O MNIE. Ale to kim ja jestem jest nieistotne, a tym bardziej ocenianie moich intencji. To CZYNY o nas świadczą i to czas mnie zweryfikuje. Natomiast was już czyny zweryfikowały, sami siebie wyjaśniliście, nawet bez moich filmów.

Tylko 1,4% widzów nie zgadza się ze mną pod materiałem o tobie (98,6% łapek w górę). A to, pokazuje, że mnóstwo ludzi myślało podobnie zanim jeszcze zacząłem cokolwiek nagrywać. Takiego poparcia społecznego nie uzyskuje się poprzez manipulacje, tylko przez solidną argumentację i bezpośredniość (o tym zaraz). Ja jestem sam, budując ten „ruch oporu od zera. Dukaczy jest kilkudziesięciu, często z milionową publiką. Zostaliście tak wyjaśnieni, że zaraz z Kalim razem wskoczycie sobie w objęcia mimo że jesteście wrogami. W czasie zagrożenia szybciutko dołączyłeś do FESTIWALU klepania się po dupach, którym tak pogardzałeś :D.

Przez ponad połowę swojej wypowiedzi zarzucasz mi „hejt”, ale ja nie wyjaśniam NORMALNYCH ludzi, tylko toksycznych raperów, którzy promują narkomanię, patolę, krzywdzą innych, albo są po prostu „WACK MC”. Jeżeli ktoś jest dobrym raperem jak np. VNM, to nie mam problemu z pochwaleniem jego warsztatu, nawet jeśli on nie mówiłby dobrze o mnie. Uciekasz od faktów i znowu szukasz aprobaty, mówiąc, że obrażam WSZYSTKICH. Ale przecież nawet w odcinku o tobie propsowałem paru zawodników, w tym Gibbsa, z którym współpracujesz.

Kłamiesz, że nigdy nie obraziłbyś kogoś kogo nie znasz, ale zdań w których obrażasz innych jest mnóstwo, np. jebać tych wszystkich newschoolowych pedałów”. To, że jako pseudo gangsta grasz teraz świętoszka jest żenujące. Zwłaszcza, że sam podpinałeś się kiedyś pod hejt na Tedego, kiedy z solowej działalności nikt cię nie znał. Gdzie krytykowałeś Tau (Medium) i wybierałeś inne łatwe cele żeby ugrać na konflikcie.

Nie obchodzi mnie czy swoje pieniądze wydajesz na dom czy na nowy numer BRAVO GIRL. Nie ważne ILE człowiek zarabia, ale JAK. Prostytutka i polityk też zarabiają. A ty zacząłeś robić kasę na komercyjnym tworze jakim była „Ganja Mafia” i na dzieciach, które pakowały się przez was w uzależnienia. Teraz masz czelność otwierać tą plugawą mordę i krytykować Zenka Martyniuka albo Ekipę Friza.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ DRUGA)

Możesz nazywać mnie „nikim” i świecić łańcuchami jak megaloman. To śmieszne patrzeć jak ex band zbitego psa :D, niektórzy pewnie się nabrali (haha), ale po tym wpisie już tylko osiedlowe ameby będą ci przyklaskiwać. A ja nigdy nie jestem ofiarą.

1. Główny powód nagrywania filmów

Twierdzisz, że nagrywam filmy,,bez wyraźnej przyczyny”. Jednak główny powód jest taki, że gdyby podobny głos pojawił się w sieci kiedy byłem nastolatkiem i bym go posłuchał, to uniknąłbym mnóstwa niepotrzebnego cierpienia i nie straciłbym czasu. Niektórzy do mnie piszą, ze już pierwszy film z programu psychologicznego wniósł dużo w ich życie. Wielu ludziom rozdaje dostęp ZA DARMO, chociaż dopiero zaczynamy.

Nie powinieneś się w tej kwestii wypowiadać, bo sam masz DEPRESJĘ. Do tego doprowadził cię twój styl życia. Mając takie problemy z psychą, powinieneś schylić baniak i uszanować naszą pracę nad projektem. Bo my wnosimy wysoką wartość, a ty płytką rozrywkę, która słuchających doprowadzi DO TEGO CO CIEBIE… czyli do depresji, uczucia niespełnienia i uzależnień. Bo szambo, o którym mówisz, to wy wlewacie do głów młodym ludziom za pomocą tych moralizatorskich tekstów. Ja doskonale wiem, że zawsze znajdą się debile, którzy będą wam przyklaskiwać, ale ja to robię dla garstki ogarniętych ludzi, a nie dla tępych masz generacji ganja mafiosów.

Drugi POWÓD jest taki, ze przez lata miałem styczność z raperami i wiem z jaką wyższością traktują innych ludzi. Ty ich teraz zacząłeś bronić, bo w tym momencie bardziej ci się to opłaca (chorągiewa). Ale dopiero sam chciałeś wyjaśniać scenę i twierdzisz, że jest „bardzo mocno zakłamana” :D. Mimo to, moje materiały też nazywasz „przekłamanymi” i na wszystko odpowiadasz: „nie to miałem na myśli”. prawdziwego, ale jesteś takim samym politykiem jak ci, których chciałeś wyjaśniać. Przez was słuchacze zaczęli

Pozujesz na JEDYNEGO

akceptować przeróżne patologie tak jakby były normą. Samo WSPIERANIE TYCH, KTÓRZY NAPADAJĄ I KRZYWDZĄ niewinnych ludzi, jest wystarczającym ARGUMENTEM dla każdego zdrowego psychicznie człowieka, aby nie finansować twojego dukania. Twoja hipokryzja i brak pojęcia o składaniu rymów to dodatkowe kwestie. Powtarzasz w koło sam do siebie „skup się”, bo po latach ćpania masz problemy z koncentracją i tylko udajesz, że nie zrozumiałeś tego o czym mówię.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ TRZECIA)

2. Użyte fragmenty

Nawet jeśli nie wstawiam całego fragmentu (bo zablokowaliby film), to wstawiam tekst na screen’ie. Każdy moze zastopować materiał i przeczytać całość. Oprócz obrazków z Kevinem” w moich filmach jest pełno dowodów, fragmentów z wywiadów i potwierdzeń na to co mówię. U ciebie ich nie ma. Jakbym miał wstawiać wszystko to materiał trwałby kilka godzin.

Proste przykłady na twoje manipulacje, które mi zarzucasz.

(1.) Twierdzisz, ze nie wkleiłem całości tekstu przy fragmencie „cała scena wspiera dawidziora”, ale to nie prawda, bo jest wstawiony CAŁY screen, który można przeczytać.

(2.) Wykręcasz się, że nazwa twojego labelu to przenośnia” :D, ale w swoim ostatnim singlu nawijasz „nie jestem OG, ale GHETTO ZNAM, ale GHETTO ZNAM”. Czyli przyznajesz, że jesteś pozerem, bo jest zasadnicza różnica pomiędzy tekstem typu „real talk”, a fikcją literacką. Zwłaszcza, że miejsce twojego dorastania to nie jest żadne ghetto.

(3.) Teksty takie jak: „zapiździałe mieszkanie” albo nabijanie się z różowej tapety” w stylu Kalego, to WYSZYDZANIE czyichś warunków mieszkalnych, wiec nie udawaj głupiego. Ktoś kto poznał życie w ciężkich warunkach jak Peja, nie użyłby takiego sformułowania w tym kontekście.

Wiem o tobie więcej niż myślisz, bo pisałem teksty dla chłopaka, który zna cię bardzo dobrze i mieszkaliście w tym samym miejscu. Ze względu na dane słowo nie ujawnię go, ale w swoim czasie przedstawię dowody na działalność jako songwriter. Chyba, że już sam się przyznał. I nie mówię tu o wspólnym znajomym Twoim i Kalego, który powiedział, że nie wykorzysta tekstów, które mu napisałem po zobaczeniu moich filmów. Bo on był wobec mnie w porządku.

(4.) Mierzysz innych swoją miarą, bo sam perfidnie kłamiesz mówiąc, że nie pijesz, nie palisz i nie ćpasz od 7 lat. Jednak w wywiadzie powiedziałeś, że schodzi ci 5 gram dziennie. Ciekawe jakiej medycznej” rozdają takie ilości? Natomiast w kawałku pt. „Słowo” nawijasz: „jak pije i pale i ćpam, chociaż to pierwsze i trzecie rzadko…”, czyli centralnie zostałeś przyłapany na KŁAMSTWIE. To znaczy, że innych twoich tłumaczeń też już nie ma co brać pod uwagę. Zwłaszcza, że dla ciebie kłamanie mimo braku racji to „gen samca alfa” :D.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ CZWARTA)

(5.) Wspomniałem o samym fakcie posiadania przez ciebie żony i dziecka, w kontekście wspierania przez ciebie krzywdzicieli, którzy napadali na niewinne rodziny. A ty celowo przedstawiłeś to tak, jakbym z braku argumentów obraził ci bliskich :D. To jest dopiero manipulacja. Dlatego wszystkim proponuje obejrzeć mój film i sprawdzić dokładnie to o czym teraz pisze. Bo ja nie mam powodu, żeby kłamać, a oni tak, gdyż dukanie jest ich głównym/jedynym źródłem dochodu.

(6.) Co miał niby znaczyć tekst, w którym dumnie oświadczasz: „choć nie jestem już bandytą, to kopyto zawsze znajdę, i z fartem – ty byś nawet pałę zrobił w barter”? Wytłumacz wszystkim w jaki sposób zmanipulowałem tego typu wersy?

Ja wstawiłem dosłownie parę przykładów, a takich tekstów jest u ciebie pełno.

3. Kwestia Dawidziora

To co cytuje było we wszystkich mediach (także rapowych), a nie tylko w „gazecie krakowskiej”. Chcesz nam powiedzieć, ze Dawidzior jest niewinny i dostał finalnie osiem i pół roku za nic? :D.

Sam nikogo nie skrzywdziłeś, ale wspierasz tych, którzy to robią i razem tworzycie skład Hipotonia. Pewne czyny są nieodwracalne. Tak jakby twój przyjaciel okazał się gwałcicielem, a ty byś słał mu propsy i mówił, że „zbłądził”. Nie bierzesz odpowiedzialności za jego czynny, ale promujesz je jako coś godnego wsparcia i wspierasz. Nakłaniając jeszcze do tego innych. Mówisz, że „podwinęła mu się noga” :D, ale to nie była jednorazowa sytuacja. Dawidzior nawet nie miał konkretnego powodu żeby robić to co robił. Nie miał chociażby własnych dzieci, które cierpią głód, po prostu jest zwykłym ZWYRODNIALCEM. A jego wspólnik bronił go odnośnie broni, więc nie miał powodu aby kłamać z tym, że go oszukał.

Kiedy nawijasz: w sercu mam honor, nikt nie będzie mnie okradać”, a potem wspierasz typa, który okrada innych, to gdzie tam masz wyrwane z kontekstu linijki? Przecież to są twoje PODWÓJNE STANDARDY. Można zrobić o twojej hipokryzji godzinny odcinek (skoro się domagasz), ale na ten moment połączyłem odcinek o Dawidziorze HTA i o tobie w jeden wspólny.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ PIĄTA)

4. Co do formatu moich filmów.

Nigdzie nie powiedziałem, że jestem zajebistym raperem. Tylko, ze jestem znacznie lepszym PISARZEM od was i w parę minut, w polowych warunkach, mogę stworzyć kawałek nie odbiegający bardzo od tego, co wy dopieszczacie tygodniami w studio. Od początku program prowadzę tak samo. Zamieszczam numery na koniec, bo gadać każdy może, ale moich umiejętności pisania i wiedzy o rapie NIKT nie może mi odmówić. Wiem jakie wyniki osiągają ci dla których pisze. Mówiąc o słabych rymach w moim przypadku PONIŻASZ SAM SIEBIE. Przecież ty pod kątem składania rymów przy mnie jesteś WACK MC, a zbyt wiele się jeszcze nie wysiliłem.

5. Projekt psychologiczny

Zgadza się, jestem odpowiednim człowiekiem do mówienia o wytrzymałości psychicznej i samodyscyplinie. Przed prowadzeniem tego kanału prowadziłem kanał o zdrowiu psychicznym, gdzie lekarze udzielali konsultacji (dawni widzowie pamiętają). Tamten kanał był zapalnikiem do tego, żeby wyjaśniać pseudo raperów. Ci sami lekarze pracują ze mną nad programem. Mam wykształcenie, ale nie mogę wyjawić kim jestem, ze względu na bezpieczeństwo moich znajomych (oprócz raperów wyjaśniamy tu rożnych patusów).

Nie muszę nigdzie sprytnie przemycać linków”, jak to mówisz, bo robię coś co mógłbym z dumą reklamować, a robimy to na tymczasowej platformie jako niszowy temat. Nawet jeśli zamiast pomagania zwierzakom, odkładałbym tu na złoty łańcuch”, to zwyczajnie MOGĘ to robić, bo na tym polega WOLNY RYNEK. Tak jak ty możesz krytykować Ekipę Friza, a potem sprzedawać swoje stringi i żałosne przyśpiewki o jaraniu trawy (voilà). Przyśpiewki, które technicznie są często na TYM SAMYM poziomie. Za co ty powinieneś się wstydzić, a nie my. Pseudo bandyci, wspierający innych zwyrodnialców, mogą dla mnie GRYŹĆ GLEBĘ.

Dostęp do naszego programu wykupują dorośli ludzie, którzy chcą wesprzeć naszą działalność, albo się rozwinąć. 80% z nich jest po 30-stce, a nawet po 40-stce, a ja zrobię wszystko żeby projekt miał jak najkorzystniejszy wpływ na ich życie. Nie jestem YouTuberem, ani raperem bo nie żyje z tego. Wrzucam jeden film na kilka miesięcy, kiedy mam ochotę. „Fejm” jest skutkiem ubocznym mojej działalności. Za to wy walczycie o fejm, bo dukanie to wasze główne źródło utrzymania. Dlatego kwestia potencjalnych zysków najbardziej cię zabolała :D. Bo na czym wy zarabiacie te setki tysięcy? Na dzieciach, które po tych wysrywach muszą chodzić na terapie.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ SZÓSTA)

6. Pomoc charytatywna w rapie

To, ze jakiś raperek odda płytę na aukcje charytatywną, żeby ocieplić wizerunek, to nic nie znaczy. W stosunku do gówna jakie zasiał w umysłach młodych ludzi w skali całego kraju. W stosunku do szkód jakie wyrządził promując narkomanie i patologie. Mówię to z perspektywy kogoś, kto ma styczność z lekarzami psychiatrii, do których przychodzą ludzie, którzy ich słuchają. Z perspektywy kogoś kto grypsował.

Kacperek HIV się w ten sposób wybiela, ale ktoś kto nie ma sobie nic do zarzucenia, nie musi chwalić się tym komu pomógł, aby używać tego jako argumentu. Ja często pomagam z egoizmu, jestem gorszym człowiekiem niż niektórzy myślą, ale ten kanał jest najszczerszą rzeczą jaką zrobiłem, a moje intencje zweryfikują CZYNY. A nie jakiś obszczymur, który w rapie zbłaźnił się po całości i teraz moja twórczość jest dla niego niewygodna.

7. Pozostałe kwestie

Skoro ja jestem nikim” mając szeroką wiedzę w dwóch dziedzinach (rapu i pisania kawałków dla innych nawet nie liczę). Znając kilka języków. To kim ty jesteś? :D. Czyżby leżenie zjaranym na kanapie i pisanie tych pozerskich tekstów o klamkach było twoim głównym źródłem dochodu?

Kwestia nagrania z Coolio pokazuje jak bardzo jesteś odklejony. Niektórym raperom wystarczy zapłacić odpowiednią kwotę i dograją się każdemu (albo ich manager podeśle tylko zwrotkę z odrzutów). Co innego jest nagrać OFICJALNĄ KONTYNUACJĘ KLASYKA takiego jak „Gangsta Paradise”. To co mówisz brzmi tak, jakby menel spod budki z piwem opowiadał, ze był blisko nagrania z Eminemem Lose Yourself 2 (haha!). Szkoda tego nawet komentować.

Oczywiście, ze muzyka która jest słaba zawsze znajdzie odbiorców, a często im jest głupsza tym będzie ich więcej. Chwalisz się liczbą sprzedanych płyt, co znowu pokazuje twoją hipokryzję, bo przecież sam mówiłeś, że Zenek też znalazł wielu odbiorców swojej muzyki, tak samo jak Ganja Mafia czy Gang Albanii. To ŻADEN wyznacznik inteligencji słuchacza. Pytanie KTO jest tego odbiorcą i JAK te toksyczne teksty o waleniu w nos wpłyną na życie młodych ludzi za parę lat?

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ SIÓDMA)

Kolejna manipulacja to, że niby obraziłem ludzi z zespołem Downa, kiedy ja tylko przytoczyłem co znaczy HIPOTONIA”. A ty odwracasz kontekst GRAJĄC NA WSPÓŁCZUCIU. Chociaż w wywiadzie sam szydziłeś z tego typu zagrywek. Bo używanie słów takich jak pedał” czy „down” w rapie najczęściej oznacza kogoś zbyt miękkiego i zniewieściałego, albo zbyt głupiego. Rzadko kiedy oznacza uderzanie w samą mniejszość.

Z pomocą 50 raperów, których miałeś wyjaśniać zrobiłeś płytkę, aby wypromować SWOJĄ OSOBĘ na konflikcie, który wybuchł w obcym kraju. Wspierając prorządową narracje i absurdalnie głupie gospodarowanie środkami publicznymi, za co wszyscy Polacy będą musieli płacić. Pomaganie uchodźcom to obowiązek, ale czym innym jest wspieranie partii rządzącej. Ty robiłeś to pod publiczkę, robiąc szumu wokół siebie.

To technika, którą stosują nawet takie marki jak Red Bull, aby przy okazji jakiegoś wydarzenia, które sponsorują, wspominali o nich we wszystkich mediach. Bo opłacenie wszystkich tych mediów osobno, aby o tobie pisali,, wiązałoby się z OGROMNYM KOSZTEM. Nie ma to jak takie cwaniaczki i „ex bandyci” (jak sam o sobie mówisz) grają Matkę Teresę. Już nie mówiąc o tym, że po ostrej krytyce „pato gal”, wyraziłeś chęć udziału w nich, kiedy pojawiły się tam większe pieniądze.

PODSUMOWANIE:

Omówiłem tylko to co obszczymur powiedział w filmiku, choć jego kłamstw jest na kilkugodzinny materiał. Na tle Kalego może i wypada lepiej (nawet go do niego nie porównuję :D), ale przy mnie i moich widzach doszczętnie się sam wyjaśnił. Ci co tam pisali, że mnie niby „uciszył” niech odsubskrybują mój kanał, bo myślenie nie jest ich mocną stroną. :D.

PS: Wiesz co u mnie znaczy skrót PS?

fot. Wini x Kacper HTA (gość. Kruszyna) – rozmowa, Rap w Stylu KACPER HTA Pisany w 7 Minut 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Grande Conncection wypuścił niedawno ponad 30-minutowy film, w którym komentował karierę Kacpra HTA. Raper w swoim filmie odpowiedział na ”zarzuty” Grande. Teraz youtuber wypuścił siedmio-stronnicowe oświadczenie, w którym odpowiada raperowi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MATA SPRZEDAJE BLUZY, ICH CENA POWALA I OD RAZU JĄ TŁUMACZY

W najnowszym odcinku Grande wziął na tapet byłego członka Ganji Maffji – Kacpra HTA. W ponad 30-minutowym odcinku Grande wytknął raperowi hipokryzję, demoralizowanie młodzieży przez podejście do marihuany, czy pozerstwo. Youtuber z rozgoryczeniem wypowiedział się również o wspieraniu Dawidziora, który przebywa aktualnie w więzieniu.

Kacper HTA odniósł się praktycznie do argumentów Grande, a jego wypowiedź lekko różni się od tych, które prezentowali koledzy z branży, kiedy to oni byli a celowniku youtubera. Raper odpowiedział naprawdę sensownymi argumentami, a sama wypowiedź jest dobrze przygotowana.

Odpowiedź Grande

Grande na swoim kanale w zakładce ”społeczność” zamieścił następującą odpowiedź w formie pisemnej:

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ PIERWSZA)

Odpowiedź nagram jak będę w przyszłości ujawniał ich znajomków, którym pisałem teksty i omówimy dok jego hipokryzje. A teraz tak na szybko.

Wrzucasz film oparty na niedomówieniach i powtarzalnych słowach nie mających sensownego podparcia. Nie odnosisz się do ponad połowy zarzutów, nie podajesz dowodów tylko mówisz co myślisz O MNIE. Ale to kim ja jestem jest nieistotne, a tym bardziej ocenianie moich intencji. To CZYNY o nas świadczą i to czas mnie zweryfikuje. Natomiast was już czyny zweryfikowały, sami siebie wyjaśniliście, nawet bez moich filmów.

Tylko 1,4% widzów nie zgadza się ze mną pod materiałem o tobie (98,6% łapek w górę). A to, pokazuje, że mnóstwo ludzi myślało podobnie zanim jeszcze zacząłem cokolwiek nagrywać. Takiego poparcia społecznego nie uzyskuje się poprzez manipulacje, tylko przez solidną argumentację i bezpośredniość (o tym zaraz). Ja jestem sam, budując ten „ruch oporu od zera. Dukaczy jest kilkudziesięciu, często z milionową publiką. Zostaliście tak wyjaśnieni, że zaraz z Kalim razem wskoczycie sobie w objęcia mimo że jesteście wrogami. W czasie zagrożenia szybciutko dołączyłeś do FESTIWALU klepania się po dupach, którym tak pogardzałeś :D.

Przez ponad połowę swojej wypowiedzi zarzucasz mi „hejt”, ale ja nie wyjaśniam NORMALNYCH ludzi, tylko toksycznych raperów, którzy promują narkomanię, patolę, krzywdzą innych, albo są po prostu „WACK MC”. Jeżeli ktoś jest dobrym raperem jak np. VNM, to nie mam problemu z pochwaleniem jego warsztatu, nawet jeśli on nie mówiłby dobrze o mnie. Uciekasz od faktów i znowu szukasz aprobaty, mówiąc, że obrażam WSZYSTKICH. Ale przecież nawet w odcinku o tobie propsowałem paru zawodników, w tym Gibbsa, z którym współpracujesz.

Kłamiesz, że nigdy nie obraziłbyś kogoś kogo nie znasz, ale zdań w których obrażasz innych jest mnóstwo, np. jebać tych wszystkich newschoolowych pedałów”. To, że jako pseudo gangsta grasz teraz świętoszka jest żenujące. Zwłaszcza, że sam podpinałeś się kiedyś pod hejt na Tedego, kiedy z solowej działalności nikt cię nie znał. Gdzie krytykowałeś Tau (Medium) i wybierałeś inne łatwe cele żeby ugrać na konflikcie.

Nie obchodzi mnie czy swoje pieniądze wydajesz na dom czy na nowy numer BRAVO GIRL. Nie ważne ILE człowiek zarabia, ale JAK. Prostytutka i polityk też zarabiają. A ty zacząłeś robić kasę na komercyjnym tworze jakim była „Ganja Mafia” i na dzieciach, które pakowały się przez was w uzależnienia. Teraz masz czelność otwierać tą plugawą mordę i krytykować Zenka Martyniuka albo Ekipę Friza.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ DRUGA)

Możesz nazywać mnie „nikim” i świecić łańcuchami jak megaloman. To śmieszne patrzeć jak ex band zbitego psa :D, niektórzy pewnie się nabrali (haha), ale po tym wpisie już tylko osiedlowe ameby będą ci przyklaskiwać. A ja nigdy nie jestem ofiarą.

1. Główny powód nagrywania filmów

Twierdzisz, że nagrywam filmy,,bez wyraźnej przyczyny”. Jednak główny powód jest taki, że gdyby podobny głos pojawił się w sieci kiedy byłem nastolatkiem i bym go posłuchał, to uniknąłbym mnóstwa niepotrzebnego cierpienia i nie straciłbym czasu. Niektórzy do mnie piszą, ze już pierwszy film z programu psychologicznego wniósł dużo w ich życie. Wielu ludziom rozdaje dostęp ZA DARMO, chociaż dopiero zaczynamy.

Nie powinieneś się w tej kwestii wypowiadać, bo sam masz DEPRESJĘ. Do tego doprowadził cię twój styl życia. Mając takie problemy z psychą, powinieneś schylić baniak i uszanować naszą pracę nad projektem. Bo my wnosimy wysoką wartość, a ty płytką rozrywkę, która słuchających doprowadzi DO TEGO CO CIEBIE… czyli do depresji, uczucia niespełnienia i uzależnień. Bo szambo, o którym mówisz, to wy wlewacie do głów młodym ludziom za pomocą tych moralizatorskich tekstów. Ja doskonale wiem, że zawsze znajdą się debile, którzy będą wam przyklaskiwać, ale ja to robię dla garstki ogarniętych ludzi, a nie dla tępych masz generacji ganja mafiosów.

Drugi POWÓD jest taki, ze przez lata miałem styczność z raperami i wiem z jaką wyższością traktują innych ludzi. Ty ich teraz zacząłeś bronić, bo w tym momencie bardziej ci się to opłaca (chorągiewa). Ale dopiero sam chciałeś wyjaśniać scenę i twierdzisz, że jest „bardzo mocno zakłamana” :D. Mimo to, moje materiały też nazywasz „przekłamanymi” i na wszystko odpowiadasz: „nie to miałem na myśli”. prawdziwego, ale jesteś takim samym politykiem jak ci, których chciałeś wyjaśniać. Przez was słuchacze zaczęli

Pozujesz na JEDYNEGO

akceptować przeróżne patologie tak jakby były normą. Samo WSPIERANIE TYCH, KTÓRZY NAPADAJĄ I KRZYWDZĄ niewinnych ludzi, jest wystarczającym ARGUMENTEM dla każdego zdrowego psychicznie człowieka, aby nie finansować twojego dukania. Twoja hipokryzja i brak pojęcia o składaniu rymów to dodatkowe kwestie. Powtarzasz w koło sam do siebie „skup się”, bo po latach ćpania masz problemy z koncentracją i tylko udajesz, że nie zrozumiałeś tego o czym mówię.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ TRZECIA)

2. Użyte fragmenty

Nawet jeśli nie wstawiam całego fragmentu (bo zablokowaliby film), to wstawiam tekst na screen’ie. Każdy moze zastopować materiał i przeczytać całość. Oprócz obrazków z Kevinem” w moich filmach jest pełno dowodów, fragmentów z wywiadów i potwierdzeń na to co mówię. U ciebie ich nie ma. Jakbym miał wstawiać wszystko to materiał trwałby kilka godzin.

Proste przykłady na twoje manipulacje, które mi zarzucasz.

(1.) Twierdzisz, ze nie wkleiłem całości tekstu przy fragmencie „cała scena wspiera dawidziora”, ale to nie prawda, bo jest wstawiony CAŁY screen, który można przeczytać.

(2.) Wykręcasz się, że nazwa twojego labelu to przenośnia” :D, ale w swoim ostatnim singlu nawijasz „nie jestem OG, ale GHETTO ZNAM, ale GHETTO ZNAM”. Czyli przyznajesz, że jesteś pozerem, bo jest zasadnicza różnica pomiędzy tekstem typu „real talk”, a fikcją literacką. Zwłaszcza, że miejsce twojego dorastania to nie jest żadne ghetto.

(3.) Teksty takie jak: „zapiździałe mieszkanie” albo nabijanie się z różowej tapety” w stylu Kalego, to WYSZYDZANIE czyichś warunków mieszkalnych, wiec nie udawaj głupiego. Ktoś kto poznał życie w ciężkich warunkach jak Peja, nie użyłby takiego sformułowania w tym kontekście.

Wiem o tobie więcej niż myślisz, bo pisałem teksty dla chłopaka, który zna cię bardzo dobrze i mieszkaliście w tym samym miejscu. Ze względu na dane słowo nie ujawnię go, ale w swoim czasie przedstawię dowody na działalność jako songwriter. Chyba, że już sam się przyznał. I nie mówię tu o wspólnym znajomym Twoim i Kalego, który powiedział, że nie wykorzysta tekstów, które mu napisałem po zobaczeniu moich filmów. Bo on był wobec mnie w porządku.

(4.) Mierzysz innych swoją miarą, bo sam perfidnie kłamiesz mówiąc, że nie pijesz, nie palisz i nie ćpasz od 7 lat. Jednak w wywiadzie powiedziałeś, że schodzi ci 5 gram dziennie. Ciekawe jakiej medycznej” rozdają takie ilości? Natomiast w kawałku pt. „Słowo” nawijasz: „jak pije i pale i ćpam, chociaż to pierwsze i trzecie rzadko…”, czyli centralnie zostałeś przyłapany na KŁAMSTWIE. To znaczy, że innych twoich tłumaczeń też już nie ma co brać pod uwagę. Zwłaszcza, że dla ciebie kłamanie mimo braku racji to „gen samca alfa” :D.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ CZWARTA)

(5.) Wspomniałem o samym fakcie posiadania przez ciebie żony i dziecka, w kontekście wspierania przez ciebie krzywdzicieli, którzy napadali na niewinne rodziny. A ty celowo przedstawiłeś to tak, jakbym z braku argumentów obraził ci bliskich :D. To jest dopiero manipulacja. Dlatego wszystkim proponuje obejrzeć mój film i sprawdzić dokładnie to o czym teraz pisze. Bo ja nie mam powodu, żeby kłamać, a oni tak, gdyż dukanie jest ich głównym/jedynym źródłem dochodu.

(6.) Co miał niby znaczyć tekst, w którym dumnie oświadczasz: „choć nie jestem już bandytą, to kopyto zawsze znajdę, i z fartem – ty byś nawet pałę zrobił w barter”? Wytłumacz wszystkim w jaki sposób zmanipulowałem tego typu wersy?

Ja wstawiłem dosłownie parę przykładów, a takich tekstów jest u ciebie pełno.

3. Kwestia Dawidziora

To co cytuje było we wszystkich mediach (także rapowych), a nie tylko w „gazecie krakowskiej”. Chcesz nam powiedzieć, ze Dawidzior jest niewinny i dostał finalnie osiem i pół roku za nic? :D.

Sam nikogo nie skrzywdziłeś, ale wspierasz tych, którzy to robią i razem tworzycie skład Hipotonia. Pewne czyny są nieodwracalne. Tak jakby twój przyjaciel okazał się gwałcicielem, a ty byś słał mu propsy i mówił, że „zbłądził”. Nie bierzesz odpowiedzialności za jego czynny, ale promujesz je jako coś godnego wsparcia i wspierasz. Nakłaniając jeszcze do tego innych. Mówisz, że „podwinęła mu się noga” :D, ale to nie była jednorazowa sytuacja. Dawidzior nawet nie miał konkretnego powodu żeby robić to co robił. Nie miał chociażby własnych dzieci, które cierpią głód, po prostu jest zwykłym ZWYRODNIALCEM. A jego wspólnik bronił go odnośnie broni, więc nie miał powodu aby kłamać z tym, że go oszukał.

Kiedy nawijasz: w sercu mam honor, nikt nie będzie mnie okradać”, a potem wspierasz typa, który okrada innych, to gdzie tam masz wyrwane z kontekstu linijki? Przecież to są twoje PODWÓJNE STANDARDY. Można zrobić o twojej hipokryzji godzinny odcinek (skoro się domagasz), ale na ten moment połączyłem odcinek o Dawidziorze HTA i o tobie w jeden wspólny.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ PIĄTA)

4. Co do formatu moich filmów.

Nigdzie nie powiedziałem, że jestem zajebistym raperem. Tylko, ze jestem znacznie lepszym PISARZEM od was i w parę minut, w polowych warunkach, mogę stworzyć kawałek nie odbiegający bardzo od tego, co wy dopieszczacie tygodniami w studio. Od początku program prowadzę tak samo. Zamieszczam numery na koniec, bo gadać każdy może, ale moich umiejętności pisania i wiedzy o rapie NIKT nie może mi odmówić. Wiem jakie wyniki osiągają ci dla których pisze. Mówiąc o słabych rymach w moim przypadku PONIŻASZ SAM SIEBIE. Przecież ty pod kątem składania rymów przy mnie jesteś WACK MC, a zbyt wiele się jeszcze nie wysiliłem.

5. Projekt psychologiczny

Zgadza się, jestem odpowiednim człowiekiem do mówienia o wytrzymałości psychicznej i samodyscyplinie. Przed prowadzeniem tego kanału prowadziłem kanał o zdrowiu psychicznym, gdzie lekarze udzielali konsultacji (dawni widzowie pamiętają). Tamten kanał był zapalnikiem do tego, żeby wyjaśniać pseudo raperów. Ci sami lekarze pracują ze mną nad programem. Mam wykształcenie, ale nie mogę wyjawić kim jestem, ze względu na bezpieczeństwo moich znajomych (oprócz raperów wyjaśniamy tu rożnych patusów).

Nie muszę nigdzie sprytnie przemycać linków”, jak to mówisz, bo robię coś co mógłbym z dumą reklamować, a robimy to na tymczasowej platformie jako niszowy temat. Nawet jeśli zamiast pomagania zwierzakom, odkładałbym tu na złoty łańcuch”, to zwyczajnie MOGĘ to robić, bo na tym polega WOLNY RYNEK. Tak jak ty możesz krytykować Ekipę Friza, a potem sprzedawać swoje stringi i żałosne przyśpiewki o jaraniu trawy (voilà). Przyśpiewki, które technicznie są często na TYM SAMYM poziomie. Za co ty powinieneś się wstydzić, a nie my. Pseudo bandyci, wspierający innych zwyrodnialców, mogą dla mnie GRYŹĆ GLEBĘ.

Dostęp do naszego programu wykupują dorośli ludzie, którzy chcą wesprzeć naszą działalność, albo się rozwinąć. 80% z nich jest po 30-stce, a nawet po 40-stce, a ja zrobię wszystko żeby projekt miał jak najkorzystniejszy wpływ na ich życie. Nie jestem YouTuberem, ani raperem bo nie żyje z tego. Wrzucam jeden film na kilka miesięcy, kiedy mam ochotę. „Fejm” jest skutkiem ubocznym mojej działalności. Za to wy walczycie o fejm, bo dukanie to wasze główne źródło utrzymania. Dlatego kwestia potencjalnych zysków najbardziej cię zabolała :D. Bo na czym wy zarabiacie te setki tysięcy? Na dzieciach, które po tych wysrywach muszą chodzić na terapie.

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ SZÓSTA)

6. Pomoc charytatywna w rapie

To, ze jakiś raperek odda płytę na aukcje charytatywną, żeby ocieplić wizerunek, to nic nie znaczy. W stosunku do gówna jakie zasiał w umysłach młodych ludzi w skali całego kraju. W stosunku do szkód jakie wyrządził promując narkomanie i patologie. Mówię to z perspektywy kogoś, kto ma styczność z lekarzami psychiatrii, do których przychodzą ludzie, którzy ich słuchają. Z perspektywy kogoś kto grypsował.

Kacperek HIV się w ten sposób wybiela, ale ktoś kto nie ma sobie nic do zarzucenia, nie musi chwalić się tym komu pomógł, aby używać tego jako argumentu. Ja często pomagam z egoizmu, jestem gorszym człowiekiem niż niektórzy myślą, ale ten kanał jest najszczerszą rzeczą jaką zrobiłem, a moje intencje zweryfikują CZYNY. A nie jakiś obszczymur, który w rapie zbłaźnił się po całości i teraz moja twórczość jest dla niego niewygodna.

7. Pozostałe kwestie

Skoro ja jestem nikim” mając szeroką wiedzę w dwóch dziedzinach (rapu i pisania kawałków dla innych nawet nie liczę). Znając kilka języków. To kim ty jesteś? :D. Czyżby leżenie zjaranym na kanapie i pisanie tych pozerskich tekstów o klamkach było twoim głównym źródłem dochodu?

Kwestia nagrania z Coolio pokazuje jak bardzo jesteś odklejony. Niektórym raperom wystarczy zapłacić odpowiednią kwotę i dograją się każdemu (albo ich manager podeśle tylko zwrotkę z odrzutów). Co innego jest nagrać OFICJALNĄ KONTYNUACJĘ KLASYKA takiego jak „Gangsta Paradise”. To co mówisz brzmi tak, jakby menel spod budki z piwem opowiadał, ze był blisko nagrania z Eminemem Lose Yourself 2 (haha!). Szkoda tego nawet komentować.

Oczywiście, ze muzyka która jest słaba zawsze znajdzie odbiorców, a często im jest głupsza tym będzie ich więcej. Chwalisz się liczbą sprzedanych płyt, co znowu pokazuje twoją hipokryzję, bo przecież sam mówiłeś, że Zenek też znalazł wielu odbiorców swojej muzyki, tak samo jak Ganja Mafia czy Gang Albanii. To ŻADEN wyznacznik inteligencji słuchacza. Pytanie KTO jest tego odbiorcą i JAK te toksyczne teksty o waleniu w nos wpłyną na życie młodych ludzi za parę lat?

Odnośnie Kacpra HIV. (CZĘŚĆ SIÓDMA)

Kolejna manipulacja to, że niby obraziłem ludzi z zespołem Downa, kiedy ja tylko przytoczyłem co znaczy HIPOTONIA”. A ty odwracasz kontekst GRAJĄC NA WSPÓŁCZUCIU. Chociaż w wywiadzie sam szydziłeś z tego typu zagrywek. Bo używanie słów takich jak pedał” czy „down” w rapie najczęściej oznacza kogoś zbyt miękkiego i zniewieściałego, albo zbyt głupiego. Rzadko kiedy oznacza uderzanie w samą mniejszość.

Z pomocą 50 raperów, których miałeś wyjaśniać zrobiłeś płytkę, aby wypromować SWOJĄ OSOBĘ na konflikcie, który wybuchł w obcym kraju. Wspierając prorządową narracje i absurdalnie głupie gospodarowanie środkami publicznymi, za co wszyscy Polacy będą musieli płacić. Pomaganie uchodźcom to obowiązek, ale czym innym jest wspieranie partii rządzącej. Ty robiłeś to pod publiczkę, robiąc szumu wokół siebie.

To technika, którą stosują nawet takie marki jak Red Bull, aby przy okazji jakiegoś wydarzenia, które sponsorują, wspominali o nich we wszystkich mediach. Bo opłacenie wszystkich tych mediów osobno, aby o tobie pisali,, wiązałoby się z OGROMNYM KOSZTEM. Nie ma to jak takie cwaniaczki i „ex bandyci” (jak sam o sobie mówisz) grają Matkę Teresę. Już nie mówiąc o tym, że po ostrej krytyce „pato gal”, wyraziłeś chęć udziału w nich, kiedy pojawiły się tam większe pieniądze.

PODSUMOWANIE:

Omówiłem tylko to co obszczymur powiedział w filmiku, choć jego kłamstw jest na kilkugodzinny materiał. Na tle Kalego może i wypada lepiej (nawet go do niego nie porównuję :D), ale przy mnie i moich widzach doszczętnie się sam wyjaśnił. Ci co tam pisali, że mnie niby „uciszył” niech odsubskrybują mój kanał, bo myślenie nie jest ich mocną stroną. :D.

PS: Wiesz co u mnie znaczy skrót PS?

fot. Wini x Kacper HTA (gość. Kruszyna) – rozmowa, Rap w Stylu KACPER HTA Pisany w 7 Minut 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię