LUI.Gi prezentuje NO SCHOOL w ramach SBM Starter

LUI.Gi z drugim kawałkiem w ramach tegorocznej edycji SBM Starter. Na YouTube pojawił się klip do numeru NO SCHOOL.

W swoim pierwszym tracku – „25 KUR (Numer Nie o Polityce)”, LUI.Gi był przez wielu słuchaczy porównywany do Maty. Ciężko się z tamtymi opiniami nie zgodzić – nawijka, bit, tematyka, a nawet klip przywoływały na myśl połączenie „Biblioteki Trap” z „Patoreakcją”.

NO SCHOOL zatrze to wrażenie? Przekonajcie się sami!

W drugiej turze została zwiększona częstotliwość publikowania utworów. Od teraz mamy spodziewać się aż dwóch klipów w tygodniu.

LUI.Gi – rocznik 03′, młody raper z Wrocławia i tymczasowy student. Swój koncertowy debiut zaliczył na SBM FFestivalu, a w klipach lubi dodawać szczegóły, które trudno wyłapać przy pierwszym oglądaniu.

ZOBACZ TAKŻE: MATA = KLAPA? RECENZUJEMY „MŁODEGO MATCZAKA”

Lui.Gi – NO SCHOOL ◾️ SBM Starter ◾️

W czwartej edycji SBM Starter znalazło się siedmiu uczestników. Są to: Kinny Zimmer, Nypel, LUI.Gi, Bambi, Profeat (zwycięzca SBM TBA), Mokebe i Jagieł. Który z tegorocznych Starterowiczów najbardziej wam siedzi do tej pory?

SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych, rapowych talentów. Akcja SBM Starter jest kontynuacją projektu SB Starter, dzięki któremu na szerokie wody wypłynęli Mata, White 2115, Jan – rapowanie i Fukaj. Na dedykowanym kanale znajdą się premierowe utwory uczestników akcji, stanowiących reprezentację wyróżniających się postaci rapowego podziemia.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy