Larum (Bilon HG x Paprodziad) nawołuje do poszukiwania świadomości i startuje preorder albumu

fot. Jakub Nurczyk

Bilon HG, Paprodziad i Szwed Swd ponownie łączą siły i pod szyldem Larum prezentują singiel „Świadomość”, który jest kolejnym owocem ich współpracy. Razem z premierą utworu wystartował również pre-order ich nadchodzącej płyty pt. „Mural”. Premiera klipu jest rozwiązaniem zagadkowej serii Instastories, które pojawiały się w ostatnim czasie na profilach artystów.

Przez ostatnie dwa tygodnie, co drugi dzień, na Instastory Bilona i Szweda były publikowane nagrania różnych raperów, którzy opowiadali krótko czym jest dla nich tytułowa świadomość. Wśród gości, którzy pojawili się na stories, znaleźli się m.in. Paluch, KęKę czy Pono. Zagadkowe i nieoczekiwane publikacje podsyciły apetyt odbiorców, którzy głowili się czego dotyczą owe nagrania. Jak Bilon sam dzisiaj wyjaśnił – miały one przedstawiać ludziom czym może być świadomość, a razem z singlem zachęcać do tego, żeby tej świadomości oraz prawdy poszukiwać. Utwór ma zachęcać do filtrowania bodźców, które docierają do nas ze świata internetu i do weryfikowania informacji, które z niego płyną.

„Świadomość” jest efektem współpracy ekipy LARUM z mistrzem Leszkiem Możdżerem. W refrenach śpiewa młoda wokalistka Gabriela „Gaba” Kupczyk oraz chór dziecięcy. Celem tego singla, jak i całego albumu, jest rozszerzenie perspektywy postrzegania dzisiejszego świata wśród odbiorców, który w obliczu zagrożeń cywilizacyjnych staje się być coraz bardziej narażony na destrukcyjne oddziaływanie jego mieszkańców. Pragniemy wywołać refleksje skupiającą się na pozytywnej wibracji, dzięki której możemy zadbać o wspólne dobro i równowagę na naszej planecie. Człowiek i ziemia są jednym organizmem. Projektując przyszłość nie należy o tym zapominać. – tak o singlu „Świadomość” mówią artyści.

Album „Mural” to zbiór utworów stworzonych w Hemp Studio w ciągu ostatniego roku. Proces twórczy wywołany został emocjami wynikającymi z zaistniałej sytuacji, która ograniczała naturalne prawa człowieka. W jednym z utworów będzie można usłyszeć cały skład Hemp Gru, natomiast w kolejnym słowiańską wokalistkę Sati Sauri oraz Gabrielę „Gabe” Kupczyk.  Za wyprodukowanie oraz zrealizowanie albumu odpowiada Szwed Swd. Pre-order dostępny jest na www.preorder.pl oraz www.hempszop.pl, tam umieszczona została również pełna tracklista.

Felietony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Felietony