Kosa i Jan-rapowanie w kawałku „Etanol i Kortyzol”

fot. kadr z klipu

Na kanale QueQuality pojawił się klip do kawałka „Etanol i Kortyzol”. Jest to drugi singiel Kosy, który promuje jego nadchodzący krążek ,,Organiczne Związki Liryczne”. W numerze gościnnie udzielił się Jan – rapowanie.

,,Organiczne Związki Liryczne” to legalny debiut krakowskiego artysty – Kosy.

Kosa jest raperem i producentem, mocno związanym z Krakowem i polską sceną muzyki elektronicznej. Rapowo, ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Bedoes, Kubi Producent, Forxst czy Kukon. Jeśli chodzi o produkcję muzyczną, jest współtwórcą firmy Czeluść, która przyczyniła się w Polsce do zmiany postrzegania elektroniki i stworzyła artystom muzyki elektronicznej warunki do rozwoju i zarobku w tym fachu.

Wydawnictwo jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego nas świata. Słuchając tego projektu, doznamy pełnej palety emocji, od żalu i smutku, przez lęk i strach, kończąc na pełnej radości. Za muzykę w dużej mierze odpowiada sam Kosa, wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact. Wokalistę wspomogli również pierwszoligowi raperzy: Jan Rapowanie i Kukon. Swojego anielskiego głosu użyczyła Paulina Talarska aka Linda, którą usłyszycie w utworze “Flara”, oraz wszystkich chórkach na albumie.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy