„KOKIETERKA” – Oliwka Brazil zaprasza na making of klipu

Na YouTube pojawił się, trwający jedenaście minut making of, który przedstawia pracę nad klipem do kawałka „KOKIETERKA” – najnowszego hitu Oliwki Brazil. Za podkład w utworze odpowiada Kubi Producent.

Singiel przyjął się świetnie, od czasu premiery nie schodzi z karty na czasie. W serwisie YouTube, na ten moment wygenerował już ponad milion odtworzeń.

Raperka jest prawdziwym fenomenem na naszej scenie. Na swoim koncie ma raptem 2 solowe single, a już zdążyła zebrać pokaźne grono słuchaczy. Wiemy, że obecnie artystka pracuje nad dłuższym materiałem, który powinien ukazać się na początku przyszłego roku.

ZOBACZ TAKŻE: „KOKIETERKA” – OLIWKA BRAZIL NIE DAJE O SOBIE ZAPOMNIEĆ

Oliwka Brazil „KOKIETERKA” MAKING OF

Podopieczna Smolastego wystąpi również na nowym festiwalu „MADE IN WWA”, który odbędzie się w dniach 21-22 stycznia 2022. Oprócz niej, zagra tam czołówka aktualnej sceny rapowej.

21.01.2022 wystąpią: Miły Atz, Kukon, JWP BC, Żabson, OIO [Otsochodzi, Young Igi, Oki], Janusz Walczuk Yah00, Kaz Bałagane, Chivas, Oliwka Brazil, Smolasty, Dwa Sławy.

22.01.2022 usłyszymy: Agata Dziarma Dziarmagowska, Białas, Szczyl, White 2115, Pezet, Barto Katt, Fukaj, CatchUp / Hodak, Miętha, Zdechły Osa, TUZZA.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: „MADE IN WWA” — NOWY RAPOWY FESTIWAL W WARSZAWIE!

Video do nowego singla, zrealizowane zostało przez Mohera, obejrzeć je można pod adresem:

Oliwka Brazil – Kokieterka (prod. Kubi Producent) [Official Music Video]

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy