Kabe i Kaczy Proceder „nie czują presji” – sprawdźcie najnowszy klip promujący „Rap Najlepszej Marki III”

fot. kadr zklipu

Kabe i Kaczy Proceder kolejny raz we wspólnym utworze! Sprawdźcie koniecznie singiel „Nie czuję presji„, który promuje nadchodzący projekt wytwórni Step Records pt. „Rap Najlepszej Marki III„. Za produkcję tego ulicznego sztosa odpowiada Opiat. Premiera albumu już 26 listopada!

„Rap Najlepszej Marki III” – kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii „RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne – będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Tymczasem zachęcamy do zamawiania wydania preorderowego, do którego dołączony zostanie m.in. okazjonalny zin oraz jubileuszowe vlepki. Znaleźć będzie tam można również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową – szukajcie aż znajdziecie. Dostępny jest także specjalny zestaw, w którym znajduje się okazjonalny t-shirt dedykowany wydawnictwu.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy