JARECKI W SOULOWYM ZACIĘCIU

fot. materiały prasowe

Jarecki prezentuje „Co dalej?” – singiel z nadchodzącego albumu artysty. Premiera krążek „Totem” planowana jest na maj 2021.

„Totem” zapowiada się na prawdziwą ucztę nie tylko dla fanów samego Jareckiego, ale też dla wszystkich wielbicieli żywych, przestrzennych brzmień. Na swoim trzecim solowym albumie, artysta porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień.

DNA Jareckiego słyszymy tu od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawiają złudzeń: „Totem” to najlepszy i najpełniejszy z dotychczasowych albumów artysty.

Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków. Zaowocowało to wydawnictwem bardzo zróżnicowanym stylistycznie, o silnym artystycznym wyrazie.

Jarecki, właściwie Jarosław Kubów, urodził się w 1982 roku w Opolu. W 1998 założył z DJ-em BRK zespół Kultórwa. Od 2003 roku aktywny solowo. Laureat nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W 2008 dostaliśmy jego pierwszą solową płyta, „Styldohwil”, a w 2017 kolejne solowe wydawnictwo: „Za wysoko”. Jarecki wydał też dwa albumy z DJ BRK: „Mucha nie siada” (2010) i „Punkt widzenia” (2014). Na co dzień Jarecki koncertuje z Grubsonem i DJ BRK. 

Na koncie ma również współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Chada, Eldo, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Dwa Sławy, Robert Cichy, VNM i wielu innych. Występował na najważniejszych imprezach muzycznych, w tym Open’er Festival czy Męskie Granie.

Jego trzeci album solowy „Totem”, zapowiadany singlami „Galaktyczny funk”, „Mamo” i „Co dalej”, ukaże się w maju 2021 nakładem Def Jam Recordings Poland |Universal Music Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

POPULARNE

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Będziemy cię informować o najważniejszych wpisach, teledyskach i premierach płyt.

Wysyłając formularz zezwalasz na otrzymywanie promocyjnyhc treści od serwisu Rapowo.pl Możesz się wypisać w każdej chwili z Newsletter'a