INTRUZ ZOSTANIE AKTOREM

fot. @intruzik_opole

Chleb i sól, taki tytuł ma nosić nowy film Damiana Kocura, w którym wystąpi w roli aktora raper Intruz. Film ma być oparty o fakty i prawdziwe wydarzenia z Ełku, gdzie kilka lat temu pod jednym z tamtejszych kebabów śmiertelnie dźgnięto nożem 21-latka.

„Powstanie film na faktach, o historii, która miała miejsce ok. 10 lat temu w Ełku, gdzie w barze (kebabie) dźgnięto chłopaka nożem. Będziemy kręcili film o historii tego chłopaka, który okazał się pianistą, który miał przed sobą jakąś karierę i talent, ale przez zły przebieg pewnych interesów, które działy się za jego plecami, przypadkowo ginie.” – opowiadał niedawno Intruz w Rapnews Studio.

Plan zdjęciowy do omawianego filmu już ruszył, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.

fot. Michał Sadowski, plan zdjęciowy filmu „Cheb i sól”
fot. Michał Sadowski, plan zdjęciowy filmu „Cheb i sól”

„”Chleb i sól” to film częściowo inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Główny bohater filmu – Tymoteusz, pianista – student warszawskiej Akademii Muzycznej, wraca do rodzinnego miasta na wakacje. Prowincjonalne miasteczko, jakich w Polsce wiele, to miejsce w którym czas się zatrzymał, szczególnie teraz w czasie upalnych wakacji. W mieście zostali koledzy Tymka i jego brat Jacek, również pianista, który jednak nie dostał się na Akademię Muzyczną i spędza czas z kolegami na osiedlu. Pobyt w rodzinnym mieście to jedynie wakacyjny przystanek na zachód Europy, gdzie Tymoteusz otrzymał zagraniczne stypendium. Centralnym punktem spotkań lokalnej młodzieży jest nowo powstały bar z kebabem. Lokalna młodzież dobrze żyje z obcokrajowcami, są jednak drobne wyjątki. Z czasem konflikt między grupą pracowników a chłopakami z osiedla zaostrza się. U zastraszanych obcokrajowców zaczyna pojawiać się strach i poczucie zagrożenia.” – czytamy w opisie nadchodzącej produkcji.

Chodzą również pogłoski, że w filmie rolę epizodyczną ma zagrać nie byle kto, a sam TPS z Radomia.

Jeśli masz predyspozycje aktorskie i chęci wystąpienia w pełnometrażowym filmie to masz okazję. Wytwórnia Step Records jakiś czas temu ogłosiła, że poszukiwani są chętni do wystąpienia w produkcji. Twórczość Damian Kocura często sięga po dobieranie niezawodowych aktorów i tak też jest w tym przypadku.

„Wystąp w filmie razem z Intruzem! Do filmu fabularnego, pt. “Chleb i Sól” – realizowanego latem tego roku, poszukujemy chłopaków i dziewczyn w wieku 18-26 lat. Szukamy ludzi, którzy mają charaktery, nie boją się kamery, nie wstydzą i zachowują przy tym naturalność, niczego nie udają. Nie przejmuj się, jeśli masz jakąś wadę wymowy, jeśli ktoś się jąka, albo ma inną charakterystyczną cechę w wyglądzie albo w sposobie mówienia (odstające uszy itd.) też jest mile widziane! Jeśli nie boisz się kamery, masz charyzmę, to być może jesteś tym/tą kogo szukamy! Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem [email protected] Mile widziane minutowe demo nagrane telefonem, które powinno zawierać odpowiedzi na pytania: Najważniejsze wydarzenie w życiu? Czego byś chciał/chciała? Czego się boisz? Jak sobie radzisz z problemami? Co jest twoją słabą stroną, a co mocną? Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego!” – czytamy z treść komunikatu.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy