Fukaj o płycie z Kubim: „spełniłem swoje największe marzenie”

fot. kadr z klipu fukaJ – Owoce

Wczoraj pojawił się trzeci singiel FukaJa z jego wspólnej płyty z Kubim Producentem. Również wczoraj ruszył preorder krążka „Chaos”. Raper podzielił się ze słuchaczami swoimi emocjami, które towarzyszą mu w związku z tym wydarzeniem publikując obszerny post na Instagramie.

Co ciekawe, niedawno minął dokładnie rok od słynnego live’u Maty, który przesłuchał wtedy numer „Owoce” reprezentanta Gumieniec, dając mu propsy i pierwszą okazję do rozgłosu.

Cała wypowiedź z Instagrama poniżej:

Dzisiaj spełniłem swoje największe marzenie, ruszył legalny preorder mojej płyty w jednej z największych wytwórni w kraju. Jestem przeszczęśliwy z tego powodu, ale jeszcze bardziej cieszę się z tego co udało nam się wspólnie z kubim zrobić. Daliśmy z siebie absolutnie wszystko, nigdy w życiu nie pracowałem tak ciężko i tak wytrwale. Na szczególną pochwałę zasługuje kubi który musiał znosić to że jestem niesamowicie wybredny jeżeli chodzi o bity. Na te płytę zrobił ich z 200. Jednakże fakt że wykonał fenomenalną robotę cieszy mnie dużo mniej od tego że go poznałem. Jest fantastycznym człowiekiem o którym nie mogę powiedzieć złego słowa.

Wracając jednak do płyty. Album, który wspólnie stworzyliśmy, jest konceptualny, opowiada historie ciągnącą się na przestrzeni utworów (szerszy opis znajdziecie na stronie sbmstore.) Przez to polecam wszystkim zainteresowanym odsłuchać płytę od deski do deski, ponieważ to jest totalnie inny experience. Wersja na spotify będzie się nieco różnić od tej fizycznej. Mianowicie utwory na spotify przeznaczone są bardziej do codziennego odsłuchu, a wersja fizyczna pozwala w pełni zagłębić się w opowiadaną na numerach historię. Jeżeli jesteś zainteresowany zatopieniem się w koncepcie polecam kupić wersję fizyczną gdyż ponownie, doznania są zgoła inne.

Pomysł na koncept narodził się we mnie już dawno temu i mam zamiar go jeszcze bardziej rozwinąć na przyszłych wydawnictwach. Kubi bardzo pomógł w rozbudowaniu mojego pomysłu przez co efekty są jeszcze lepsze niż to sobie zakładałem. Powtórzę się ale jestem absolutnie dumny z tego co zrobiliśmy. Naprawdę zachęcam wszystkich nawet tych co średnio mnie lubią XD do sprawdzenia i kupienia płytki, mam nadzieję że was nie zawiedzie. Kończąc chciałbym podziękować całemu teamowi SBM za ogromną pomoc i wsparcie, to samo tyczy się moich najbliższych, wam za wiarę we mnie, wszystkim co pomogli od strony muzycznej i kubiemu za wszystko. Teraz zobaczyłem, że wczoraj była rocznica live’u maty XD ale ten czas zapierdala. Pracujcie i wierzcie w swoje marzenia bo naprawdę się spełniają” – mówi FukaJ

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy