Fokus odsłonił okładkę i tracklistę EPki „Arogant”

Chwilę po nieoczekiwanym starcie pre-orderu nowego krążka Fokusa, artysta zaprezentował front EP-ki. Jego 3. solowy materiał zatytułowany „Arogant” zawierać będzie 6 w pełni autorskich numerów, których listę właśnie poznaliśmy. Wydawnictwo zarówno w wersji osobnej EP-ki, jak i w zestawie z poprzednimi albumami po reedycji zamawiać można w MaxFloSklepie.

Zapowiadany na 31 grudnia krążek Fokusa to być może ostatni jego solowy materiał w karierze. „Arogant” będzie 6-utworową EP-ką, w całości wyprodukowaną przez Fokusa, która muzycznie będzie łączyć wpływy hip-hopu, bass house’u i EDM trapu. Właśnie została ujawniona okładka tego wydawnictwa oraz lista utworów, które się na nim znajdą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: VKIE: „MUZA PEZETA NAUCZYŁA MNIE, ŻE W RAPIE TRZEBA BYĆ BEZPOŚREDNIM. NIE MA TUTAJ MIEJSCA NA MASKI, NA KREOWANIE POSTACI” — WYWIAD

Pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 trwa przedsprzedaż „Aroganta” oraz „Trylogii”. W skład drugiego z wymienionych wydawnictw oprócz najnowszej wejdą też dwie poprzednie solówki Fokusa – „Alfa i Omega” oraz „Prewersje” – w zupełnie nowej odsłonie wizualnej. Za projekt graficzny wszystkich trzech odpowiada Jakub Yak Kotylak.

„Arogant” – spis utworów:

  1. Kaijū
  2. Shadowban
  3. ATH
  4. Paradox
  5. Arogant
  6. Długi

Ciekawe tematy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy