ESPEOERTE – TEDE z kolejnym singlem

Na YouTube pojawił się nowy kawałek TEDEGO. ESPEOERTE to tytułowy singiel z nadchodzącej płyty, będącej kontynuacją płyty S.P.O.R.T – klasyka, który ma już 20 lat.

Kawałek został okraszony nagraniem z koncertu z Katowic z 13 listopada, za którego montaż odpowiada moher. To tam, po dwóch dekadach doszło do pojednania Jacka z Borixonem.

Ostatnio sporo dzieje się wokół TDFA. Po głośnym udziale w Hejt Parku, przyszła kolej na zakopanie toporu wojennego z Borygo. TEDE ostatnio dołączył także do Chillwagonu. Oprócz tego dostaliśmy kawałek „Tomasz”, który powstał ku pamięci Tomka Chady. Tak świętuje się reedycję klasyka!

Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał.

Czekały one 20 lat, by raper, na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją, oraz wyjątkowym koncertem, który odbył się 13 listopada 2021 w Katowicach, nagrał na nich album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

Bity 2001, rap 2021 – to jest właśnie ESPEOERTE 0121. A Joł jest Wielkie!

ZOBACZ TAKŻE: ZUI: „JEDNĄ RĘKĄ ROBIĘ LASKĘ, DRUGĄ PODPISUJĘ DEAL”

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy