Czasin prezentuje „El Cannabis”. Premiera 1. albumu w szeregach MaxFloRec

fot. materiały prasowe

Na MaxFloRecTV trafił numer „El Cannabis” promujący płytę „El Teatro” Czasina. Dziś (9.09) oficjalna premiera jego 1. krążka w barwach MaxFloRec.

Na wydawnictwie znalazło się 11 premierowych utworów wyprodukowanych przez Czasina. Wszystkie numery z płyty łączy wyraźnie wyczuwalny latynoski vibe, którego nie można odmówić artyście, w połowie mającym hiszpańską krew. Album „El Teatro” dostępny jest już pod adresem: https://bit.ly/2Vo3h2P

W gronie artystów, których usłyszymy na krążku obok Czasina znaleźli się: Abradab („Sol”), Rahim („Karma”), Eraspe („Capitán”), Micol („Samba”), Chris Vane oraz Arsen („Stres”). W ostatnim singlu przed premierą „El Teatro”, czyli „El Cannabis”, który w środę (8.09) pojawił się w sieci, nie ma co prawda gości, ale pojawiają się melodyjnie poprowadzone frazy i hiszpańskojęzyczne wstawki, od których roi się na krążku.

Wszystkie dotychczasowe numery wraz z wideoklipami można znaleźć na dedykowanej artyście playliście: https://bit.ly/3twDulJ , a od dziś od północy całej płyty można szukać w ulubionych serwisach streamingowych.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy