Boxdel (Masny Ben) przyjmuje walkę z Kasjo dwa dni przed galą!

Jutro odbędzie się gala FAME MMA 12, a emocje już teraz sięgają zenitu. Wczoraj mieliśmy przyjemność obejrzeć F2F Don Kasjo, który skonfrontował się z Marcinem Wrzoskiem — jego pierwszym, oficjalnym przeciwnikiem. Po czasie jego miejsce zajął Boxdel, który również zamienił kilka słów z Kasjo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: RED ROZMAWIA Z BOXDELEM — FESTIWAL ŻENADY

Praktycznie na samym początku rozmowy, Kasjusz wyszedł z inicjatywą walki z Masnym Benem. Don Kasjo miałby odbyć dwie walki — jedna po drugiej. Z początku temat został olany, jednak pod koniec panowie do niego wrócili i Boxdel ostatecznie przyjął wyzwanie.

Kasjo: To co wchodzisz po Wrzosku na walkę? Ja będę mega zmęczony.

Boxdel: Na ile rund?

Kasjo: Na ile chcesz.

Boxdel: Uznajmy, że ja jestem chętny na coś takiego.

Panowie nie mogli się jednak dogadać co do formuły walki. Kasjusz usilnie stawiał na boks, a Boxdel na MMA. Wszystkiego dowiemy się już za dwa dni. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej rozmowie było naprawdę gorąco i nikt nie szczędził sobie nieprzyjemnych słów.

Cała gala będzie z pewnością bardzo emocjonująca. Nie możemy również zapominać, że wezmą w niej udział reprezentanci polskiej sceny freestylowej. Chodzi oczywiście o walkę Koro vs Ryba, którzy podczas ostatniej konferencji dali nam mały przedsmak ich pojedynku — z tą różnicą, że ten był na słowa.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy