BITWA NA PATYKI, CZYLI KOLEJNA INSTAGRAMOWA KŁÓTNIA RAPERÓW

fot. kadr z klipu: Filipek x Foux ft. Kartky – Szukaj mnie

Już naprawdę wolałbym posłuchać jakiegoś dobrego dissu, niż znowu oglądać jak raperzy obrzucają się gównem na swoim stories. Niestety w tej kwestii się trochę pozmieniało i co najwyżej mogę liczyć na jakąś pseudo bitewkę w klatce.

Co w zasadzie się stało? Do końca nie wiadomo, Kartky na swoim Instagramie puścił filmik, na którym słucha Filipka, pisząc przy tym:

„Filipek ku*wa chłop mnie tak potraktował, że powinienem napluć mu w ryj, ale mam nadzieje, że wasza QueQualitowa lojalność za 2 zł będzie git. Sztos w ch*j.”

„Mogę wam pokazać numer „NO MAKE UP” przed swoją interwencją. Mogę wam pokazać jego podziękowania szanowne przed studiem, ale nie jestem śmieciem. Wrzucę wam za tydzień i zobaczycie sami. Ile by się te hehe. KONIEC DYSKUSJI :D”

*Dla formalności dodam, że poprawiłem owe sentencje w kwestii interpunkcji etc.*

Na odpowiedź Filipa długo czekać nie musieliśmy:

Kartky nie puścił owych słów płazem:

Jest to tak komiczna wymiana argumentów, że przez chwilę naprawdę nie wiedziałem, czy Panowie sobie nie żartują. Ich internetowa kłótnia opiera się na domysłach, spekulacjach i sprawach, o których wiedzą oni lub wąskie grono osób zamieszanych. Nie dostajemy żadnych konkretów, a konkurs kto bardziej odje*ał.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy