Bedoes w moralizatorskim projekcie

fot. @xgriszkax

W ostatnim czasie wokół ksywki Bedoes było dosyć głośno, niestety z niezbyt przychylnych powodów. Po dramie z Filipkiem dużo osób zaczęło nazywać Borka populistą, tudzież hipokrytą.

Parę miesięcy temu byliśmy świadkami małeego konfliktu pomiędzy Borysem, a Gimperem. Tomek na jednym ze swoich odcinków, polegających na przeglądaniu memów swoich widzów, wpadł na ten z Bedoesem w roli głównej. Zaczął śmiać się wówczas z wyglądu rapera oraz zacytował jeden z jego wersów: Bedi schudł, bo zaczął ćpać. Nie spodziewał się chyba, że powstanie z tego aż taka draka, ale to możecie zobaczyć poniżej:

Dziś na Instastories Solara pojawił się pewien filmik, najprawdopodobniej z planu zdjęciowego do przyszłego projektu rapera. Po jakimś czasie na swoim Instagramie, Bedoes napisał:

Dzisiaj wraz z @zuzakrajewska i @scopes_drivenbyporsche stworzyliśmy miejsce dla osób które nie miały swojego miejsca, bo z różnych powodów wstydziły się iść na siłownie – razem z @zigoremtrening trenowaliśmy z tymi osobami przez dwie godziny. Więcej na temat tego projektu usłyszycie na dniach, dzisiaj chciałbym tylko podziękować i zapowiedzieć, że to dopiero początek naszych działań, więcej informacji wkrótce.

Link do profilu Solara:

https://www.instagram.com/solarmodelu/

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy