Bartek Koko i Siódmy z pierwszym singlem z płyty

Stare Hondy to pierwszy klip promujący Epkę „Wszędzie widzę szlugi” duetu raper/producent czyli BARTEK KOKO i SIÓDMY.

Lekko prześmiewczy i ironiczny obraz podziemnego rapera, starającego się walczyć z nałogiem. Szpilka wbita słuchaczom jak i całemu przemysłowi muzycznemu w Polsce. Więcej info o okładce, trackliscie jak i konceptowi który przyświeca temu projektowi już na dniach.

Płytę można zamawiać pisząc maila na [email protected]

Siódmy i Bartek Koko

Siódmy to pochodzący z warszawskich Bielan mc oraz beatmaker, działający na scenie od 2003 roku. Początki to bitwy freestylowe oraz podziemny skład Efekt Działania. W 2009 roku zadebiutował solowym materiałem o tytule „Fundament”, który według ankiety przeprowadzonej przez jeden z portali muzycznych sklasyfikowany został na trzecim miejscu w obszarze „nielegal roku”. Wiosną 2011 roku wraz ze składem Echo debiutuje na legalnym krążku jako Echinacea. Projekt został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy oraz krytyków i recenzentów muzycznych. Album pojawił się również na winylu. W 2015 roku wraz z Worstcase’em wydaje producencki projekt o nazwie Noize from Dust o tytule Ultraakustyka. Album ujrzał światło dzienne w wywtórni Prosto Label.

Siódmy znany jest z zamiłowania do brzmień Detroit, New York oraz złotej ery rapu. Ma na koncie wiele ciekawych kooperacji z innymi artystami m.in. Jetlagz, Eldo, O.S.T.R., JWP, Cira, Numer Raz, Vnm, Ras, Sarius, Jeżozwierz, Fenomen,The Generacja, Parzel, Emil Blef, Hazzidy, Pono,  Vixen, Skorup,  Wena, Hades Hi Fi Banda, Młody M, Proceente, Mały Esz, Łysonżi, Praktis, Plako Wajber, Prykson Fisk, Dj 600V, Kixnare, Roux Spana, Dj Kebs, Dj Dfc, Dj Element, Dj HWR, Dj Gram, Dj Ace i inni. Siódmy  został wielokrotnie wyróżniony złotymi lub platynowymi płytami za produkcję muzyki dla innych wykonawców. Dodatkowo znany jest z roli producenta wykonawczego nad kilkoma projektami.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: FLINTERRORYZM #3 – OLIWKA ROZSMAROWANA

Bartek koko to raper pochodzący z gór a dokładnie z malowniczej Mszany Dolnej. Współzałożyciel składu Ententa który tworzy wraz z tarnowskim raperem Djobelnym oraz Dj-em i producentem Barym. W 2020r zadebiutowali bardzo dobrze przyjętym albumem Kuriozum. Koko współtworzy również kolektyw Fillomatic z raperami z całej Polski, z którymi wydał w 2021r debiutanckie LP. Raper stylowo hołduje czasom golden ery ale nie obce są mu również eksperymenty muzyczne. Charyzma, nieszablonowy głos, ogrom treści to w skrócie rap od koko.

Pomysł na Epke powstał spontanicznie. Z Siódmym poznaliśmy się w Warszawie przy okazjii robienia numerów dla Visioners. Od początku zafascynowało mnie jego brzmienie, mało kto już robi tak klasyczne i klimatyczne bity. Praktycznie cały album napisałem w ośrodku leczenia uzależnień Tratwa. Wszędzie widzę szlugi to opowieść o zmianie nastawienia do życia, mrocznej stronie umysłu człowieka uzależnionego. Całość podana jest jednak często ironicznie i z puszczeniem oka do słuchacza.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy