8. rocznica „NieKumam” – Żabson wspomina powstawanie płyty

fot. kadr z klipu

8 lat – tyle dokładnie minęło od płyty „Niekumam”. To właśnie tym krążkiem Żabson zaczął na dobre podbijać polską rapową scenę. Na projekcie znalazły się takie klasyki jak „Do Ziomów”, „Wieża Bubble” czy „P0k0ra”.

Rapera wzięło na wspominki i na swoim story podzielił się ze słuchaczami jak doszło do powstania projektu i ile budżetu przeznaczył na jego powstanie. Nie zabrakło też motywującej gadki w stylu „każdy jest kowalem swojego losu.

Całą wypowiedź znajdziecie poniżej:

Łezka się w oku kręci. Wszystko przy tej płycie – od teledysków przez okładkę itd. – wymyśliłem sam, a pomogli mi to zrealizować moi ziomale i HDSCVM, których co dopiero poznałem. Jakbym miał napisać historię powstawania tego materiału, to bym na Story musiał napisać książkę. Budżet: maksymalnie 8 koła, determinacja i moja siła perswazji. Ostatni mixtape też zrobiłem z ziomalami. Budżet zapewniłem sobie sam, wymyśliłem okładkę, wymyśliłem i wyreżyserowałem wszystkie klipy. Dzisiaj jest podwójną platyną. Pamiętajcie o tym, że sami tworzycie okazję, nic Wam z nieba nie spadnie, ale jeżeli włożycie w to wszystko wystarczająco wysiłku, jest duża szansa, że pyknie i będziecie cieszyć się życiem na własnych zasadach. Nie przedstawiajcie marzyć. Started from the bottom now we here!” – pisze Żabson

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy