24kGoldn i Lil Tecca ubierają się u Prady

fot. materiały prasowe

Świeżo po występach na iHeart Music Festival i festiwalu Governors Ball, multiplatynowy artysta 24kGoldn wydaje swój długo wyczekiwany singiel „Prada” i oficjalny teledysk we współpracy z Lil Teccą!

Wyreżyserowany i nakręcony przez Johna Tashiro w Nowym Jorku klip podąża za artystami do centrum handlowego, gdzie ubierają się w ciuchy Prady, a następnie są ścigani zarówno przez fanów, jak i ochronę. Utwór został wyprodukowany przez Cxdy, Humblebee, Ovrcz i Taz Taylor.

24kGoldn zadebiutuje na żywo na liczącej 27 koncertów w Ameryce Północnej trasie koncertowej już tej jesieni. Trasa rozpocznie się 2 listopada w House of Blues w San Diego i potrwa do 11 grudnia.

Na debiutanckim albumie 24kGoldn „El Dorado” możemy usłyszeć takie gwiazdy jak Future, Dababy i Swae Lee. Nagrany w zeszłym roku krążek, nad którym współpracowali KbeaZy, Omer Fedi i Blake Slatkin, zawiera płynną mieszankę gatunków – 24kGoldn postanowił tworzyć muzykę odzwierciedlającą dzisiejsze pokolenie Z i milenialsów.

24kGoldn miał niesamowicie udany rok, napędzany przez ponad 3 miliardy odtworzeń oraz pięciokrotnie platynowy w USA hit „Mood”.  Utwór stał się komercyjnym sukcesem na całym świecie po zdobyciu popularności na TikToku, uzyskał złote i platynowe certyfikaty w 28 krajach i stale pobija kolejne rekordy. Singiel zajmował pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 przez 8 tygodni. Przełomowy hit otrzymał niedawno nagrodę Titanium za miliard odsłuchań w radiu.

Ciekawe tematy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

Ciekawe tematy